sobota, 8 sierpnia 2015

Letnia stylizacja paznokci ❤ + Podziękowania.

Hej! ;*

Dziś przychodzę do was z stylizacja paznokci w pięknym niebieskim kolorze. Za nim do tego przejdziemy, kilka spraw organizacyjnych :)

Chciałabym Wam podziękować bardzo serdecznie, ponieważ mój blog osiągnął prawie 100 wyświetleń!! Nawet nie wiecie jak mnie tym motywujecie... Dziękuje za każdy komentarz pod postem. Za to że mam z Wami kontakt. Nawet nie wyobrażacie sobie jak się cieszę. Dziękuje Wam bardzo! <3

Z tej okazji, u mnie na blogu, jutro lub w poniedziałek pojawi się post w stylu "Dzień ze mną", ponieważ wybieram się nad kąpielisko dnia (09.08) i chętnie podzielę się z wami przeżyciami gdy wrócę :)

A teraz nie przedłużając zapraszam Was do wpisu :)

Przedstawiam lakier Golden Rose, Miss Selene o nr 246. Ma on małą pojemność, bo zaledwie 5ml. Krycie ma w miarę dobre, dwie warstwy ze spokojem pokryją całą płytkę paznokcia. Wysychanie jest dość dobre, pierwsza warstwa schnie do 5 min. Zmywanie jest bezproblemowe. Cena to 3zł/5ml. Ja kupiłam go w małej drogerii.. Konsystencja jest fajna, w miarę gęsta. U mnie, lakier na paznokciach trzyma się do 3 dni.  Pędzelek jest wąski i precyzyjny. Ja zakochałam się w tym kolorze od pierwszego wejrzenia <3 Można powiedzieć że jest to żywy niebieski.
 


A wam jak się podoba? :) Miałyście już lakier z tej serii?
Zachęcam do komentowania. To bardzo motywuje ;)

Miłej soboty! Lofki :*
 

12 komentarzy: